TURNAJE

Přehled pro sezónu 2019/2020


U9

sobota 17. 10. 2020 - Turnaj U9 a U11 Minibadminton, Praha-Jeremi, přihlášky do 14. 10. 2020, propozice
sobota 31. 10. 2020 - Turnaj U9 a U11 Minibadminton, Rychnov nad Kněžnou


U11

sobota 10. 10. 2020 - Turnaj U11, Praha-Letňany, přihlášky do 5. 10. 2020, propozice
sobota 10. 10. 2020 - Turnaj U11 - kvalifikační, Dobruška, přihlášky do 5. 10. 2020, propozice
víkend 17.-18. 10. 2020 - Czech Talent U11, Český Krumlov
sobota 17. 10. 2020 - Turnaj U9 a U11 Minibadminton, Praha-Jeremi, přihlášky do 14. 10. 2020, propozice
středa 28. 10. 2020 - Turnaj U11, Brno SKP Kometa
sobota 31. 10. 2020 - Turnaj U9 a U11 Minibadminton, Rychnov nad Kněžnou


U13

neděle 27. 9. 2020 - GPC U13, Most, přihlášky do 24. 9. 2020, propozice
neděle 27. 9. 2020 - GPC U13, Ústí nad Labem, přihlášky do 24. 9. 2020, propozice

sobota 3. 10. 2020 - OP U13, Jižní Morava, přihlášky do 30. 9. 2020, propozice
sobota 3. 10. 2020 - Talent liga U13, Rychnov n. Kněžnou, 
přihlášky do 28. 9. 2020, propozice
sobota 3. 10. 2020 - GPC U13, Podivín, přihlášky do 28. 9. 2020, propozice ZRUŠENO
sobota 10. 10. 2020 - GPD U13, Plzeň, přihlášky do 5. 10. 2020, propozice
sobota 10. 10. 2020 - GPD U13, Most, přihlášky do 5. 10. 2020, propozice  
neděle 18. 10. 2020 - GPC U13, Kladno, přihlášky do 14. 10. 2020, propozice
sobota/neděle 24./25. 10. 2020 - GPC U13 - kvalifikační, Brno
sobota 31. 10. 2020 - Turnaj U13 a U15, Rychnov nad Kněžnou 


U15

sobota/ neděle 3./4. 10. 2020 - GPC U15, Most, přihlášky do 28. 9. 2020, propozice
sobota 10. 10. 2020 - GPD U15, Plzeň, přihlášky do 5. 10. 2020, propozice
sobota 17. 10. 2020 - GPC U15 - kvalifikační, Ivančice, přihlášky do 12. 10. 2020, propozice
sobota 31. 10. 2020 - Turnaj U13 a U15, Rychnov nad Kněžnou
víkend 31. 10.-1. 11. 2020 - MČR U15, Ostrava


U17

sobota 26. 9. 2020 - GPC U17, Kladno, přihlášky do 24. 9. 2020, propozice
sobota 26. 9. 2020 - GPC U17, Vesec, přihlášky do 24. 9. 2020, propozice
neděle 27. 9. 2020 - GPC U17, Plzeň, přihlášky do 24. 9. 2020, propozice 

sobota 3. 10. 2020 - GPC U17, Tábor, přihlášky do 28. 9. 2020, propozice
sobota 3. 10. 2020 - GPC U17, Jihlava, přihlášky do 28. 9. 2020, propozice
neděle 4. 10. 2020 - GPC U17, Opava, přihlášky do 28. 9. 2020, propozice  
sobota 10. 10. 2020 - GPC U17, Most, přihlášky do 5. 10. 2020, propozice
sobota 10. 10. 2020 - GPD U17, Plzeň, přihlášky do 5. 10. 2020, propozice
neděle 11. 10. 2020 - GPC U17, Kladno, přihlášky do 5. 10. 2020, propozice 
neděle 18. 10. 2020 - GPD U17, Praha-Jeremi, přihlášky do 14. 10. 2020
sobota 24. 10. 2020 - OP U17, Brno


U19

sobota 26. 9. 2020 - GPC U19, Pardubice
neděle 27. 9. 2020 - GPC
 U19, Plzeň

neděle 11. 10. 2020 - GPC U19, Most
sobota 24. 10. 2020 - GPC U19, Ústí nad Labem


Dospělí

neděle 4. 10. 2020 - GPC, Ivančice
sobota 10. 10. 2020 - GPD a GPC, Olomouc