NOVINKY 

Staňte se dobrovolníkem na 7th Czech Para Badminton Open, 25.-29.4. v Praze!

Hledají se ochotní pomocníci, angličtináři a řidiči dodávky.
K novým zkušenostem a zážitkům dostanete turnajové tričko, oběd a certifikát.

Zájemci se mohou přihlásit do 31. března

Česťa s Barčou bojovali v Orlové na GPC U13. Oba odehráli několik velmi dobrých zápasů a dokázali sehrát krásné výměny i proti výrazně výše nasazeným soupeřům. Česťovi se nejvíc povedla dvouhra, Barča si zase odvezla bronzovou medaili z deblu s Vendou Šedovou z Komety - ačkoli spolu hrály vůbec poprvé, zvládly jednodušší úvod a pak velmi příjemně...

Z GPD v Brně Bohunicích si odnášíme 3 medaile. Honza Drlík vyhrál U15, Barči Matysová získala stříbro v U13 a Čestmír Bečka si odnesl bronz v U13. Gratulujeme a děkujeme všem našim hráčům a hráčkám za předvedené výkony.

Je nám ctí, že jsme organizátory již sedmého ročníku Mezinárodního mistrovství České republiky v parabadmintonu, které se tento rok uskuteční 27. - 28. dubna 2024 v Praze.

Pro všechny závodní skupiny (mladší, starší, dospělí) jsme uspořádali vánoční turnaj s rodiči a moc jsme si to užili!

Na poslední středeční přípravce tohoto roku jsme uspořádali turnaj. Zvolili jsme systém hry, díky kterému si všichni dobře zahráli. Všechny děti obdržely drobné ceny a dáreček k Vánocům. A vítězové se mohou pyšnit unikátní medailí.

Dan Řepka se nedávno účastnil školení trenérů parabadmintonu v Itálii, kde získal nové poznatky, jež nyní přináší do našeho klubu. Aktivně se snažíme posunovat kupředu a školení jako tato jsou pro nás klíčovou součástí naší snahy o neustálý rozvoj klubu.

Z GPC U13 a GPD U17 v Brně Líšni si naši odváží 4 medaile! O senzační výhru se zasloužila Alička, která se Stellou Vahalíkovou celý turnaj U13 vyhrály. Dále bodovala Nela v U17, když ve dvouhře prošla mezi nejlepší 4 hráčky. A díky malé účasti bodoval i pár Hodál-Jašek v U17. Děkujeme všem našim a gratulujeme k umístěním. Jsme moc...

S žraloky netrávíme čas jen na kurtu, ale pořádáme i teambuildingové akce a další.

Dnešní den byl opravdu nabitý. Mimo jiné se v Brně na Slatině konal šampionát do 13 let, na kterém startovali 2 naši zástupci, Alička Fendrichová a Honza Drlík. Alička dokázala vyhrát první kolo mixu s Davidem Štěrbou a bere 9. místo. Pak sehrála hrdý výkon s Valerií Burgetovou. A ve čtyřhře se Stellou Vahalíkovou skončily nakonec 5. po 3setové...

V sobotu 4.11. se ve slovenském Kežmaroku uskutečnil první Parabadmintonový turnaj Slovak Parabadminton Open, kterého se včetně tuzemských a polských hráčů zúčastnili i borci z ČR a SR hájící barvy klubu Sharks Brno ve složení Šimon Král (ČR) Jan Matoušek (ČR) a Rudolf Klaim (SR) a nevedlo se jim vůbec zle, ba naopak.

Alička Fendrichová a Kuba Jašek bodovali na GPD U15 v Brně Bohunicích. Gratulujeme! Řada méně vyhraných Žraloků sbírala turnajové zkušenosti, ale rozhodně všichni bojovali o každý bod a za to jim patří velké poděkování. Děkujeme také všem rodičům a trenérům Martinovi a Tomovi.

Připravujeme s partnery, které brzy odkryjeme, nový ročník Mezinárodního mistrovství České republiky v parabadmintonu - 7th Czech Para Badminton Open 2024. Pokud byste se chtěli stát partnerem akce, kontaktujte nás na info@badmintonsharks.cz.