KONDIČNÍ CAMP NA KOLECH

Kondiční soustředění plné sportovních aktivit a cyklo výletů pro všechny závodní skupiny (mladší, starší, dospělí) a zdatné cyklisty z kroužku starších nezávodních.


Cyklo-Camp Tři Studně 4.8.-9.8.2024 
obec Tři Studně na Vysočině, turistická chata Duha

Účast na kolech je silně doporučená všem závodním hráčům a hráčkám, je také vstupenkou na letní badmintonové tréninky (24.8.-30.8.). Při neúčasti na cyklo campu se bude přihlížet na plnění letní kondiční přípravy. Výjimku mají jen dospělí, kteří se mohou hlásit na letní badminton. tréninky bez účasti na cyklo campu.


TERMÍN: neděle 4. 8. 2023 - pátek 9. 8. 2023
MÍSTO: obec Tři Studně na Vysočině, turistická chata Duha

Cena zahrnuje cestovné vlakem, sportovní program, ubytování v penzionu Duha, celodenní stravu (od nedělní večeře do pátečního oběda včetně svačiny na cestu), pitný režim po celý den, odměny trenérů, sportovní pomůcky, ceny a campové tričko.

PŘEDBĚŽNÝ PROGRAM: výlety na kolech s doplňkovým programem, single traily, týmový cyklo závod, orientační běh, vodní bitva, program na kolečkových bruslích, sportovní hry, šifrovací soutěž, lesní bojovka a spousta dalších společenských her a aktivit

S SEBOU do malého batohu na cestu vlakem: funkční kolo, helmu, doporučujeme také brýle a rukavice, pláštěnku, svačinu, pití a doklady (Bezinfekčnost a Zdravotní způsobilost, kartičku pojišťovny).

S SEBOU do tašky (povezou doprovodná vozidla): oblečení na ven (i pro případ nepříznivého počasí), opalovací krém, blok, psací potřeby, přezůvky, hygienické potřeby, plavky, švihadlo a baterku, příp. vlastní kolečkové brusle (nejsou povinné) a dle uvážení lékárničku, lepení a nářadí na kolo, hudební nástroj a deskovky.

TRENÉŘI: trenérský tým Badminton Sharks.

PŘIHLÁŠKA: Přihlášku prosím vyplňte a pošlete na klubový e-mail: brnosharks@gmail.com do 30. 4. 2024. Každá přihláška bude potvrzena. Každý hráč/hráčka při nástupu předá Bezinfekčnost (vyplňuje zákonný zástupce), Zdravotní způsobilost (vyplňuje praktický lékař) a kartičku zdravotní pojišťovny nebo její kopii. Vzorové formuláře Vám zašleme na e-mail.

KONTAKTY: Martin Marinov – 733 699 309, Tomáš Voves – 725 891 077, brnosharks@gmail.com