KONDIČNÍ CAMP NA KOLECH

Kondiční soustředění plné sportovních aktivit a cyklo výletů pro všechny závodní skupiny (mladší, starší, dospělí) a zdatné cyklisty z kroužku starších nezávodních.


Cyklo-Camp Tři Studně 30.7.-4.8.2023 
obec Tři Studně na Vysočině, turistická chata Duha

Účast na kolech je povinná všem závodním hráčům a hráčkám, kteří se chtějí zúčastnit srpnových badmintonových tréninků. Výjimku mají jen dospělí, kteří se mohou zúčastnit cyklo campu z vlastního zájmu.

TERMÍN: neděle 30. 7. 2023 - pátek 4. 8. 2023
MÍSTO: obec Tři Studně na Vysočině, turistická chata Duha

Cena zahrnuje sportovní program, ubytování v penzionu Duha, celodenní stravu (od sobotní večeře do pátečního oběda včetně poobědové svačiny), pitný režim po celý den. Magistrát města Brna přispívá každému hráči a trenérského teamu Badminton Sharks Brno 1 000 Kč na ubytování z dotačního programu na podporu sportu.

PŘEDBĚŽNÝ PROGRAM: výlety na kolech s doplňkovým programem, single traily, týmový cyklo závod, orientační běh, vodní bitva, kondiční hry a testy, lesní bojovka a spousta dalších společenských her a aktivit.

S SEBOU: Funkční kolo, švihadlo, oblečení na ven (i pro případ nepříznivého počasí), pláštěnku, opalovací krém, blok, psací potřeby, přezůvky, hygienické potřeby, plavky, dle uvážení lékárničku, lepení a nářadí na kolo, hudební nástroj a deskové hry.

TRENÉŘI: trenérský tým Badminton Sharks.

PŘIHLÁŠKA: Přihlášku prosím vyplňte a pošlete výhradně na email: info@badmintonsharks.cz nebo brnosharks@gmail.com. Prosíme o zaslání do 8.5.2023. Každá přihláška bude potvrzena. 

KONTAKTY: Lenka Borkovcová - 728 841 338, Tomáš Voves - 725 891 077