Finále Storge Trophy Tour 2019

08.05.2019

8.5. na Den vítězství se přijelo vítězit i do Rousínova na závěrečné 3.kolo Storge Trophy Tour. V tento den se vyhlašovali nejen vítězové tohoto kola, ale i vítězové celé série. Tentokrát se za vyhraný set přičítaly 3 body. V mladší kategorii se ve středu na stupně vítězů u chlapců postavili - 1. místo Matěj Chovanec, 2. místo Lukáš Thor, 3. místo Gabriel Trkan a u děvčat byla zlatá Lívia Klačanská, stříbrná Karolína Axmanová a bronz brala Charlotte Hálová. Ve starší U14 kategorii zvítězil Michael Havlíček, druhý byl Filip Jurča a bronzovou medaili si vybojoval Max Horák. Ve stejné věkové kategorii děvčat se nejvíce dařilo Elle Klačanské, druhá byla Ela Vojtíšová a třetí Veronika Doubková. Po krátké pauze, kdy se sečetly body ze všech třech turnajů, se přešlo k udělování zlatých pohárů, medailí, kytek a dortů pro absolutní vítěze STT. V kategorii U12 si pro zlato došli Lukáš Thor a Karolína Axmanová, druhou příčku obsadili Matěj Chovanec a Nikol Piterková a na 3. místo se postavili Gabriel Trkan s Lívií Klačanskou. Ve starší kategorii získal nejvyšší počet bodů Filip Jurča a Petra Říhovská, druzí byli Michael Havlíček s Elou Vojtíškovou a na 3.místě skončili Marek Fuchs a Ella Klačanská. Všem medailistům gratulujeme !! Nejen vítězové, ale i ostatní hráči byli za svou účast a snahu odměněni kytkami a dárky. A na závěr bychom rádi poděkovali organizátorům z klubu BS Brno za dobře uspořádané a zajištěné turnaje a všem partnerům a sponzorům: Storge, Sportobchod, Victor, Perozin, Nekupto, Sabe, město Brno, Jihomoravský kraj, Autocont, Lohman & Rauscher, Arch. Design, Badec.cz, Sprint, město Rousínov, Jihomoravský badmintonový svaz a Bistro Mája.