GPA U15 Hradec Králové

08.02.2020

Hráči našeho klubu si jeli pro zkušenosti do Hradce Králové.

Ve dvouhře chlapců nastoupil jen Max a ve 3 setech těsně prohrál svůj první zápas s Klimešem z Plesné.

Ve čtyřhře chlapců jsme měli 2 páry ve hře. Nakonec poměrně hladce prohráli jak Max Horák s Markem Fuchsem, tak Míša Havlíček s Lukášem Thorem.

Ve čtyřhře dívek nastoupila Nela Fliglová s Klárou Brázdovou z Ivančic, ale na své soupeřky bohužel nestačily.

Ve smíšené čtyřhře jsme měli hned 3 zastoupení. Lukáš Thor s Nelou Fliglovou dokázali zvítězit svůj první zápas, a pak podlehli Lucce Krulové s Patrikem Fucimanem. Max Horák se spoluhráčkou Annou Dvořákovou z BA Plzeň prohráli nešťastně první set poměrem 22:20 a v setu druhém už nedokázali více vzdorovat a podlehli 21:14. Marek Fuchs s Verčou Doubkovou dostali lekci od páru Matuš-Hálková.

Celkově šlo o poměrně těžký turnaj se staršími a lepšími soupeři. Zpátky do tréninku a posouvejme kvalitní techniku do stále těžších cvičení, aby hráči zvládali zahrávat již naučené techniky pod tlakem. Děkujeme všem hráčům a přejeme silnou vůli do další práce.