GPB U13 Praha

01.04.2017

"O aprílovém víkendu 1.-2-4. se konal v Praze Radotín Cup GPB U13. Z hráčů BS Brno se turnaje zúčastnili Bára, Lucka, Štěpán a já. Krásně sehraný mix hrál Štěpán s Luckou a bezkonkurenčně v této disciplíně postoupili až do nedělního finále, které nakonec také vyhráli! Já s Bárou jsme bohužel vypadli hned v prvním kole. Je třeba trénovat a sehrávat se.

Ve čtyřhrách Lucka s Natálií vypadly po druhém zápase a stejně dopadla i Bára. Co se týká mě se Štěpánem, tak jsme se dostali až do nedělního semifinále i přesto, že jsme spolu na turnaji hráli teprve podruhé a mě tak začaly debly konečně bavit.

Ve dvouhrách se Lucce ve druhém kole po velmi těsném prohraném prvním setu (22:20) bohužel nepodařilo obhájit ani ten druhý a tím pádem do třetího kola nepostoupila. Zabojovat ve třetím singlovém kole se ale podařilo Štěpánovi. Tam se mu ale bohužel nedařilo se soupeřem, na kterého podle mého rozhodně měl. Bára z prvního kola dále nepostoupila. Já jsem se sice až do semifinále nedostal, ale i tak jsem spokojený, protože jsem bojoval až do 4. kola, kde jsem skončil.

Pro všechny brněnské Žraloky včetně rodičů bylo velikým překvapením, že jsme se dostali až do nedělních semifinále a finále. Přivezli jsme tedy z GPB se Štěpou stříbro z klučičích čtyřher a Štěpán s Luckou zlato z mixu. A opravdu to není apríl. Dodatečně děkujeme všem rodičům, kteří bezvadně zajišťovali dopravu i trenérský servis. Stejně tak i těm, kteří nás nerozptylovali a fandili nám z domova díky technickému zajištění streamového přenosu turnaje na internetu ".

Luki