Para camp Španělsko

31.07.2023

Para camp ve Španělsku byl pro českou výpravu mimořádně přínosný. Po celý týden panovala na campu skvělá atmosféra. Ve skupině byli medailisté ze světového okruhu i z Mistrovství světa. A jak hodnotí akci samotní účastníci campu (Lenka Šamšulová, Luděk Benada a Martin Válek) a trenér Mgr. Tomáš Voves?

Hráčka Lenka Šamšulová: "Summer Camp Spain mi určitě dal velkou zkušenost trénovat v extrémním vedru se spoustou hráčských zkušeností a dovedností. Posunul mě technicky i fyzicky. Určitě se mi líbil přístup trenérů včetně Tomáše a přátelský přístup hráčůjejich rady a pomoc. Díky za to vše."

Hráč Luděk Benada: "¡Calor, muchisimo calor! Sino un lugar magico y especialmente con la gente extraordinaria y muy amable El estado era util, he mejorado y conocido algo nuevo. Tambien ver, hablar y jugar con campiones reales es para mi una gran motivacion. Gracias por tener la oportunidad estar ahi... ¡Y por todo gracias a ti Tome!"

Hráč Martin Válek: "Co mě napadlo,jako první? vedro Skvělá zkušenost, teambuilding, dril, zlepšování dovedností, poznávání nových protihráčů a smečování do zad svého trenéra. 

Trenér Tomáš Voves: "Všichni Španělé byli moc přátelští a můžu si jen pochvalovat výbornou spolupráci. Bylo mi ctí trénovat medailisty ze světových turnajů včetně Mistrovství světa a spolupracovat s jejich trenéry. Pro naše hráče to byla také skvělá zkušenost. Moc děkuji za pozvání a za možnost zapojit naše hráče. Bylo to pro mě první zahraniční angažmá v parabadmintonu a moc jsem si to užil."