Shrnutí sezóny 2018/2019

01.07.2019

Máme za sebou další mimořádně úspěšnou sezónu. Hráči v barvách Badminton Sharks získali přes 190 medailí, bodovali na otevřených, oblastních, republikových i mezinárodních soutěžích. Mini-badminton zažíval v našem klubu letos úplnou premiéru, jde o badminton určený dětem ve školce. Určitě v této aktivitě budeme pokračovat a pokusíme se skupiny rozšířit. Z přípravek nám velká část nadějných dětí postoupila do závodních skupin, a tak bychom chtěli mladší hráče opět doplnit nováčky. Závodní skupiny odvedly dobrou práci, ti nejlepší v nich dosahují moc dobrých výsledků, ale samozřejmě stále mají na čem pracovat. Dospělí odehráli sezónu bez prohry a postoupili do V. ligy. Do skupiny vozíčkářů nám přibyl nový člen. Doufáme, že Lukáš s námi začne brzy objíždět turnaje v zahraničí. Mezi nejlepší výsledky hráčů klubu patří 3. místo Jana Drlíka na Babolat Mini Cupu v U9, 5. místo Gabriela Trkana na MČR U11, 3. místo Michaela Havlíčka na GPA U13, 2 zlaté medaile Michaela Havlíčka a 2 zlaté medaile Lukáše Thora na GPB U13, 13 medailí na turnaji v Púchově, 7 medailí na turnaji v Berlíně, 3. místo trenérů Mariky Davidové a Tomáše Vovse na GPC dospělých, 13. místo Lukáše Šembery na ME v para-badmintonu.

Děkujeme celému trenérskému týmu: Hynek Šabacký, Michael Bauer, Dan Paseka, Marika Davidová, Jarda Samek, Luděk Maar, Doris Chládková, Pavla Grycová, Lenka Matějová, Jan Fuchs, Martin Doubek a Tomáš Voves.

Děkujeme také všem aktivním rodičům a přátelům klubu za dosavadní podporu a veškerou pomoc:Jan Fuchs, Bára Chovancová, Martin Chovanec, Dáša Jelínková, Alice Thorová, Radim Juřica, Lenka Borkovcová, Marcela Fuchsová, Blanka Benešová, Oldřich Davídek, Petra Kubová, Ladislav Dvořák, Šárka Zimmermannová, Andrea Mastná, Jitka Brabcová, Jan Brabec, Pavla Grycová, Luděk Benada, Marek Havlíček, Marek Horák, Lucie Kozlová a Tomáš Voves.
Budeme se těšit na další spolupráci a nové úspěchy... Přejeme všem krásné léto!