Sjíždění řeky Dyje 18.6.2022

31.05.2022

Rádi bychom Vás pozvali na outdoorovou akci našeho klubu. Akce je určena úplně všem, bez rozdílu věku nebo tréninkových skupin. Přidat se mohou i další členové rodiny nebo kamarádi. Mladší 12 let musí mít s sebou doprovod, starší se mohou zapojit bez rodičů.
Pojedeme malebný úsek řeky z campu Krhovice-Hrádek (celkem 11 km bez jezů). Všichni přijedeme do Krhovic, řidiči odvezou auta do cílové stanice, nejnutnějším množstvím aut se vrátí na start. Po splutí řeky se vrátí řidiči pro svá auta. Akci zakončíme v Ráji zmrzliny ve Znojmě.

V přiložených tabulkách: https://docs.google.com/spreadsheets/d/13oQlWXyRdlJaLfK4H-UMCxzAJGT5ewF78jBtsjYmLAc/edit?usp=sharing prosím vyplňte svoji závaznou objednávku lodě a dalšího materiálu nejpozději do čtvrtka 8.6. Uveďte prosím také způsob dopravy a volná místa na spolujízdu.

Jednotný poplatek za půjčovné lodí a dalšího vybavení (pádla, vesty, příp. barel) je 300 Kč/os., tento poplatek je nutné uhradit na klubový účet (2700574717/2010) nejpozději do čtvrtka 8. 6 (poplatek za dopravu lodí zajišťuje klub).
V týdnu před akcí upřesníme čas a přesné místo srazu podle možností půjčovny.