Žraloci loupili na Slovensku! Slovak Parabadminton Open

05.11.2023

V sobotu 4.11. se ve slovenském Kežmaroku uskutečnil první Parabadmintonový turnaj Slovak Parabadminton Open, kterého se včetně tuzemských a polských hráčů zúčastnili i borci z ČR a SR hájící barvy klubu Sharks Brno ve složení Šimon Král (ČR) Jan Matoušek (ČR) a Rudolf Klaim (SR) a nevedlo se jim vůbec zle, ba naopak. 

Šimon si ze svých všech disciplín (singl, debl a mix) odvezl prvenství, Honza Matoušek taktéž zlatou z deblu, kde mu byl parťákem právě Šimon a stříbrnou medaili ze singlu, kde nestačil na polského borce Jakuba Sikorského. A Rudolf, jež je nováčkem v klubu (ale dle jeho slov: ,, sice ještě nemám dres, ale srdcem jsem Žralok) si také vybojoval krásné druhé místo ve dvouhře.

Poděkování organizátorům turnaje za krásný průběh a atmosféru a těšíme se na další ročník. Také děkujeme Standovi Královi za trenérský doprovod. 

Šimon Král nám napsal komentář ke zlatému hattricku: "Byl to super turnaj. Jsem rád, že se mi poprvé podařilo vyhrát 3 zlata a děkuji Anna Wolny a Jan Matoušek za společnou hru."