Slovakia Cup Šurany

11.06.2015

Turnajoví hráči z Bakalky se vydali na mezinárodní turnaj na Slovensko. Užili si skvěle obsazený turnaj i opravdu pestrý doplňkový program. Navštívili jsme termální lázně, zahráli jsme si bowling, stříleli jsme z luku a před vyhlášením turnaje jsme se zúčastnili grilovačky.

Na Slovakia Cup Šurany se letos přihlásili čtyři týmy. Domácí reprezentanty ze Šuran doplnila výprava Martiny Maixnerové z Astry Praha, také se zúčastnily dvě hráčky z Plzně a naši hráči z BS zastupovali Brno. Turnaj přinesl pěkné zápasy díky skvělým slovenským hráčkám, které se mohou pyšnit mistrovskými tituly Slovenska, stejně tak pražští hráči předvedli kvalitní badminton a ukázali, že patří mezi nejvýše postavené hráče v republice.
Z našich byl nejúspěšnější Štěpán, který vyhrál úplně všechny zápasy. Mezi další klubové hráče, kteří dokázali konkurovat soupeřům, patří Sára, Saša a Šimon, kteří byli vyhlášení jako nejlepší hráči skupiny.

Chtěli bychom poděkovat všem hráčům za vzornou reprezentaci i příjemně ztrávené 3 dny v dobré partě badmintonistů. Mezinárodní akce se zúčastnili tito Žraloci: Nikola Kubová, Nela Štěpková, Linda Chamrádová, Míša Nováková, Sára Schafferová, Sabča Komárková, Adélka Nejezchlebová, Štěpán Prek, Dominik Číp, Luki Kurdiovský, Dominik Zelinka, Martin Mejzlík, Jáchym Müller, Saša Uher, Šimon Prek, Vašek Kozel. Nominaci nakonec odmítli Kuba Reichman a Adam Oberajtr.
Velký dík patří i Honzovi Komárkovi za pomoc s odvozem a dozorem.

Na závěr děkujeme Mirovi Mentelovi, předsedovi a hlavnímu trenérovi šuranského badmintonu, za profesionální organizaci, ve které myslel na sebemenší detaily. Všichni hráči i trenéři byli naprosto nadšeni.