Storge Trophy Tour 2. kolo Brno

30.03.2019

V sobotu 30.3. proběhlo 2. kolo Storge Trophy Tour, na kterém se rozdělovaly 2 body za každý vyhraný set. Dramatické změny termínu na neděli a následně zpět na sobotu nakonec startovní pole nikterak nepoznamenaly. Těší nás velká účast a spokojené děti. Pochvalujeme si aktuální výsledky, protože průběh série vypadá přesně tak, jak jsme si přáli. Před finálovým kolem není nic rozhodnuté. V čele se drží Trötzmüllerová, Piterková, Jurča a Thor.

Turnaj na brněnském Sprintu proběhl bez sebemenšího zaváhání organizátorky Báry. Moc jí děkujeme za bravurní řízení celého turnaje. Také děkujeme Lence za přípravy a přijímání přihlášek. Poděkování patří také všem rodičům našeho klubu a sponzorům Storge, Perozin, Victor, Sportobchod a Nekupto.

Na 3. turnaji 8.5. v Rousínově budeme rozdávat 3 body za vyhraný set a očekáváme, že se vše ještě může pěkně "zamotat". Nikdo nemá nic jisté. Závěrečný turnaj bude opět vyhlášen zvlášť, také chystáme kytičky pro všechny maminky ke Dni matek. Potom oceníme 3 nejúspěšnější z každé kategorie ročníku 2019. Vítězové obdrží trofeje Storge, vítězná trička Victor a ovocný dort. Už se nemůžeme dočkat, jak to dopadne...

Storge Trophy Team