Týmová výzva je u konce!

18.05.2021

Začaly nám tréninky a Týmová výzva je u konce! Vítězný tým jsou Žraloci, které musel dost táhnout trenér Tom. Tom děkuje za nasazení především Nelince Pacalové, která se zapojovala nejvíc. V závěru ale zabrali všichni, což asi rozhodlo. Druhý tým Královny, jsou naším velkým vítězem. Všichni členové se moc dobře zapojovali. To můžete lehce vyčíst i z výsledků v individuálních umístěních. Třetí tým jsou Cyklisté zásluhou dua Martin Marinov a Nelča Fliglová. Ostatní se moc nechytili... Srdcaři kromě Klárky Fliglové a Honzíka Drlíka odpadli. Za Deblisty bodoval především kapitán Marek Fuchs a slušně přispívala i Verča Doubková a Kuba Jašek. Za Chlapáky bojoval jen Patrick Melcher. Max Horák až v úplném závěru přidal nálož dřepů. Ve Sporťácích táhla svůj tým vítězka Oliver výzvy Julča Skoupá, která postupem času ztrácela zájem, protože jednoduše ostatní týmy měly stále více bodů... 

Od začátku bylo připomínáno, že cílem je, aby každý odtrénoval své maximum. Nakolik se to podařilo, posuďte sami. Kdo to nesledoval, tak věřte, že závěr výzvy byl dost zajímavý, kdy se Žraloci přetahovali o prvenství s Královnami až do samého konce. 

Hodně to pomohlo Apolence Jelínkové a Kačce Dvořákové. Jejich mimořádné výkony se promítly i do jejich individuálních výsledků. Slibovali jsme také vyhlášení jednotlivců a je to tu!

mladší: 1. Klárka, 2. Adélka, 3. Nelinka,

starší: 1. Apča, 2. Nelča, 3. Mario,

dospělí: 1. Tom, 2. Martin, 3. Kačka 

Ceny pro vítězný tým, ale hlavně pro dříče z individuálních výsledků už připravujeme! Předáme je hráčům nejpozději příští týden na trénincích. Děkuji všem, kdo se zapojil a gratuluji všem, co se díky výzvě zlepšili!