STORGE DOUBLES TROPHY

Série deblových turnajů a boj o cenné trofeje pro závodní hráče i hráče bez registrace. 

ODLOŽENO!


V roce 2020 zorganizujeme 2 jednorázové tunaje ve čtyřhrách. Na každém z nich budou vyhlášeni vítězové, kteří obdrží trofeje Storge a ceny od sponzorů. Každý hráč dostane květinu jako dárek.

První turnaj proběhne 29.3.2020 ve sportovní hale Rousínov (Habrovanská 1199/3a).

Disciplíny:
čtyřhra dívek, čtyřhra chlapců a smíšená čtyřhra U12 - ročníky 2009 a mladší,
čtyřhra dívek, čtyřhra chlapců a smíšená čtyřhra U14 - ročníky 2007 a mladší.

Systém hry: švýcarský systém na 5 kol

Startovné: 300 Kč za hráče (možnost startu ve čtyřhře i ve smíšené čtyřhře).

Vrchní rozhodčí: Richard Uher, 775932776

Přihlášky včetně spoluhráčů zasílejte na brnosharks@gmail.com do středy 18.3.2020.
Volní hráči budou uvedeni v aktualizované startovní listině (viz níže) včetně klubové příslušnosti.

Startovní listina 29.3. Doubles Trophy 2020:

čtyřhra dívek U12:
PÁR: Eliška Fröhlichová - BS Brno a Barbora Vodáková - Badminton FSpS MU
PÁR: Michaela Fedorková - SKP Kometa a Klára Fliglová - BS Brno
PÁR: Tereza Ženatá a Michaela Dobešová - SKP Kometa
Nina Leciánová - SKP Kometa (kometabadec@seznam.cz) bez spoluhráčky

čtyřhra chlapců U12:
PÁR: Karel Vahalík a Antonín Horák - BS Brno
PÁR: Jáchym Juřica a Lukáš Hamr - BS Brno
PÁR: Tobiáš Košuta - SKP Kometa a Kryštof Moravec - Sokol Židlochovice
Jan Drlík - BS Brno (dasa.drlikova@email.cz) bez spoluhráče
Tomáš Hvězda - BS Brno (radkapr@centrum.cz) bez spoluhráče

smíšená čtyřhra U12:
PÁR:
Michaela Fedorková - SKP Kometa a Kryštof Moravec - Sokol Židlochovice
PÁR:
Michaela Dobešová - SKP Kometa a Karel Vahalík - BS Brno
PÁR:
Nina Leciánová a Tobiáš Košuta - SKP Kometa
PÁR: Klára Fliglová a Antonín Horák - BS Brno
PÁR: Tereza Ženatá - SKP Kometa a Jáchym Juřica - BS Brno
Eliška Fröhlichová - BS Brno (jana.chilhorf@gmail.com) bez spoluhráče
Lukáš Hamr - BS Brno (ludek.hamr@tiscali.cz) bez spoluhráčky
Barbora Vodáková - Badminton FSpS MU (petra.vodakova@email.cz) bez spoluhráče

čtyřhra dívek U14:
PÁR: Apolena Jelínková - BS Brno a Julie Königová - SKP Kometa
PÁR: Bára Pokorná a Lada Vlašicová - BS Brno
PÁR: Markéta Dobešová a Anežka Kovaříková - SKP Kometa
PÁR: Sofie Kratěnová a Zuzana Boháčková - SKP Kometa
PÁR: Petra Říhovská - SK Badminton Přerov a Bára Holá - T.J. Sokol Klimkovice
Kristýna Holubová - BS Brno (eva.holubova46@seznam.cz) bez spoluhráčky

čtyřhra chlapců U14:
PÁR: Maxmilián Horák a Matěj Chovanec - BS Brno
PÁR: Šimon Klecer - SKP Kometa a Kryštof Moravec - Sokol Židlochovice
Mikuláš Dojiva - BS Brno (dojiva@2d.cz) bez spoluhráče
Vojtěch Rupp - BS Brno (ruppovaeva@seznam.cz) bez spoluhráče
Lukáš Vaněk - SKP Kometa (kometabadec@seznam.cz) bez spoluhráče

smíšená čtyřhra U14:
PÁR:
Apolena Jelínková a Matěj Chovanec - BS Brno
PÁR: Bára Pokorná a Mikuláš Dojiva - BS Brno
PÁR: Markéta Dobešová a Šimon Klecer - SKP Kometa
PÁR: Anežka Kovaříková a Lukáš Vaněk - SKP Kometa
PÁR: Kratěnová Sofie - SKP Kometa a Kryštof Moravec - Židlochovice
PÁR: Nela Fliglová a Maxmilián Horák - BS Brno
PÁR: Petra Říhovská a Jan Pavlík - SK Badminton Přerov
Julie Königová - SKP Kometa (kometabadec@seznam.cz) bez spoluhráče
Zuzana Boháčková - SKP Kometa (kometabadec@seznam.cz) bez spoluhráče