GPC U13 Plzeň
V sobotu 15.12. jsme vyrazili ráno po zasněžené dálnici do Plzně na turnaj o pohár předsedy Západočeského kraje. Sčítaly se zde body ze všech hraných disciplín a podle toho se udělovaly prvním třem nejúspěšnějším hráčům poháry. Za brněnské žraloky se přijel bít Lukáš Thor. Turnaj začínal jako tradičně mixem , kde po třísetové bitvě skončili Lukáš s...



























