Postupové GPC U17
V sobotu 27. ledna se v Podivíně odehrálo postupové GPC U17. Na turnaj dorazilo 9 hráčů našeho klubu. Sáře Schafferové se společně s Bárou Korábovou z Hustopečí podařilo zvítězit v dámské čtyřhře. Šimon Prek s Vojtou Pořízem vyhrál debl chlapců. Oba páry tak postoupily na celorepublikové GPA v Brně- Slatině (17.2.). Velká gratulace za ovládnutí...





























